Tiktok Profile/Biyografiye Link Ekleme Nasıl Yapılır?

Tiktok Profile/Biyografiye Link Ekleme Nasıl Yapılır?

Tiktok profile link ekleme, kullanıcıların internet sitelerine trafik çekmek için yapmak istediği bir işlemdir. Bu yazımızda sizlere tiktok biyografiye link nasıl eklenir? Sorusunun yanıtı vereceğiz. Sizler de tiktok profile internet sitesi eklemek istiyorsanız neler yapılacağını hemen öğrenin.

Tiktok Profilime Nasıl Link Ekleyebilirim?

Tiktok bioya link ekleme 2022 yılında sıklıkla merak edilen bir konudur. Tiktok profile link koyma işlemi oldukça basit bir işlem olup sizlere görseller ile destekleyerek anlatacağız. Bu işlemlerin ardından sizlerde tiktok profile web sitesi ekleme yapabileceksiniz.

Tiktok profile link ekleme adımları;

 • Tiktok hesabınıza giriş yapın.
 •  Alt panelden “Profil” ikonuna tıklayın.
 • Profili Düzenle” butonuna tıklayın.
 • Web sitesi” yazan kısma tıklayınız.
 • Açılan sayfada internet sitenizi “https://medyamagaza.com.tr” şeklinde girin.

Tiktok profile link ekleme

 • Kaydet” kısmına tıklayın.
 • Profiliniz görseldeki gibi internet bağlantılı olarak görünecektir.

Tiktok biyografiye internet sitesi koyma

Verilen adımları sırası ile takip ederek kolayca web sitenizi profilinize entegre edebilirsiniz.

Neden Tiktok’a Web Sitesi Ekleyemiyorum?

Tiktok web site ekleyemiyorum” sorununu binlerce kullanıcı yaşamaktadır. Endişelenmeyin, vereceğim birkaç tüyo ile kolayca tiktok profilinize link koyabileceksiniz.

Tiktok web sitesi ekleme çıkmıyor sorununun çözümleri;

 1. İlk olarak bakmanız gereken şey, “tiktok işletme hesabı” olup olmadığınızdır. Eğer kişisel hesap kullanıyorsanız, çıkmaması normaldir. Öncelikle, tiktok işletme hesabına nasıl geçileceğini öğrenip işlemlerinize devam edin.
 2. İşletme hesabı olduğunuzu varsayalım. Tiktok uygulamasının güncel olup olmadığını kontrol edin. Güncel değilse güncelleme işlemini mağazanızdan yapın.
 3. Sorun devam ediyorsa eğer, önbellek ve çerez temizleme işlemini yapıp tekrar giriş yaparak kontrol edin.
 4. En son ve kesin çözüm olan uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin ve yeni bir hesap açınız. Tiktok profile link ekleme işlemi henüz beta sürümünde olduğu için her hesapta çıkmıyor olabilmektedir. Bu nedenle çıkana kadar farklı mail adresleri ile yeni bir kayıt oluşturun.

Tiktok biyografiye bağlantı ekleme sorununu bu adımlar ile çözümleyebilirsiniz.

Neden Tiktok Biyografiye Link Eklemeliyim?

Tiktok biyografiye link eklemesinin önemi büyüktür. Genelde; e-ticaret, iş birliği, sponsorlu veya anlaşmalı reklam yapan bu şekilde internet sitesine yönlendirme yapmaktadır. Yani influencer olan hesaplar bu şekilde takipçilerine link vermektedir. Sizler de kendi internet sitenize veya reklam yaptığınız sitelere tiktok profiliniz üzerinden bağlantı ekleme yaparak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Tiktok profile trendyol linki eklemek isteyen kişilerde genelde trendyol anlaşması yapan profillerdir. Yukarıda verilen adımları yaparak, çeşitli pazar yerlerine yönlendirme linki ekleyerek reklam yapabilirsiniz. Ya da kendi web siteniz var ve oraya trafik çekmek istiyorsanız da link ekleme işlemini yapmalısınız.

Eğer sizde hesabınızın yükseltmek ve anlaşmalı reklam yapmak istiyorsanız takipçi sayınızın yüksek olması gerekmektedir. Hesabınızı geliştirmek için tiktok takipçi satın al kategorisini inceleyebilir ve para kazanabilirsiniz.

Bu yazımıza ulaşabilmeniz için aranan kelimelerimiz;

 • tiktok profile link ekleme
 • tiktok profile link koyma
 • tiktok'ta bioya link ekleme
 • tiktok bioya link koyma
 • tiktok profile internet sitesi ekleme
 • tiktok profile web sitesi ekleme

Alakalı İçeriklerimiz:

Son Yazılan: Facebook Beğeni Hilesi