İnstagram Profiline Link Ekleme - Birden Fazla Bağlantı Ekleme

İnstagram Profiline Link Ekleme - Birden Fazla Bağlantı Ekleme

İnstagram üzerinden web sitesinin tanıtımını yapmak isteyenler, profiline site ekleme işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek istemektedir. Genelde; e-ticaret, kişisel blog veya işletme sahipleri instagram profiline bağlantı ekleme yaparak internet sitesine akış sağlamaktadır. Bu nedenle instagram profiline link koyma yararlı ve bir işlemdir. Bu yazımızda, instagram profiline web sitesi linki ekleme nasıl yapılır? Sorusunu cevaplayacağız.

İnstagram Profiline İnternet Sitesi Nasıl Eklenir?

İnstagram hesabınıza internet sitesi ekleme işlemlerini kolay adımlar ile kısa sürede profilinize ekleyebilirsiniz. İnstagram internet sitesi ekleme sorunu yaşıyorsanız eğer aşağıda verilen aşamaları doğru ve eksiksiz bir şekilde takip ediniz.

İnstagram profile site ekleme aşamaları:

  • Profilinize eklemek istediğiniz web sitenin bağlantısını kopyalayınız.

  • İnstagram uygulamasına giriş yapınız.

  • Profil ikonuna tıklayınız.

İnstagram bioya internet sitesi ekleme

  • Profili Düzenle” yazan kısma tıklayınız.

instagram profiline site ekleme

  • İnternet Sitesi” yazılı olan bölüme kopyalanan bağlantıyı yapıştırınız.

instagram biyografiye url ekleme

  • En alt kısımda yer alan “Gönder” butonuna tıklayınız.

instagram birden fazla link ekleme

İnstagram internet sitesi koymak için bu adımları sırası ile yaparak hesabınızın etkileşim almasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, instagram takipçi satın alma hizmeti sunan sitemiz ile de etkileşim arttırarak hesabınızı yükseltebilirsiniz.

İnstagram Profiline Birden Fazla Site Nasıl Eklenir?

İnstagram uygulaması birden fazla site eklemenize izin vermemektedir. Ama, endişelenmeyin! Tek bir link sayesinde dilediğiniz kadar internet sitesi ekleyeceğiniz araçları sizlerle paylaşacağız. Bu sayede instagram profilinize birden fazla internet sitesi ekleyebileceksiniz.

E-ticaret yapan kişilerin yönlendirme yapabilmesi için, birden fazla link ekleme araçlarına ihtiyaç duymaktadır. Trendyol linkini instagram bioya ekleme veya bir çok pazaryeri linkini tek bir link ile diğer yerlere yönlendirebilirsiniz.

İnstagram profiline birden fazla internet sitesi eklenir mi? Sorgusu için verilen uygulamalara göz atınız.

  1. Linktr.ee: İnstagram biyografinize birden fazla link ekleme konusunda en kullanışlısıdır. Dilediğiniz kadar website ekleminize imkan tanır ve ara yüzü kişiselleştirilebilmektedir. Ücretsiz bir şekilde kaydolarak kolayca link ekleme işleminizi halledebilirsiniz.

  2. Taplink.at: İşletme ve web site sahipleri tarafından birden fazla site eklemek isteyenlerin sıklıkla kullanılan bir araçtır. Kendisine özel whatsapp, messenger vb. iletişim araçlarını kolaylıkla ekleminizi de sağlayacaktır. Ücretsizdir, ancak tıklama ve diğer opsiyonlar için ücretli versiyonu da mevcuttur.

  3. Tap.Bio: Bu uygulama da instagram bionuza birden fazla internet sitesi eklemeniz için alternatif bir uygulamadır. Diğerleri gibi ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunmaktadır. Ücretsiz versiyonu link ekleme konusunda kolaylıkla işinizi görecektir.

  4. Heylink.me: Henüz yeni olan ancak deneyimlediğim kadarı ile gayet kolay ara yüzü ile kullanılması gereken birden fazla link ekleme programıdır. Özelleştirilmesi ve diğer opsiyonları ile diğer uygulamalar ile hemen hemen aynıdır. Birden fazla instagram’a link eklemek için kullanılabilir.

İnstagram profile birden fazla url eklemek için verilen uygulamaların tamamının ücretsiz sürümleri mevcuttur. Ücretsiz bir şekilde tüm linklerinizi kolaylıkla tek bir bağlantı üzerinden dağıtabilirsiniz.

İnstagram profile link ekleme ve birden çok web site yerleştirmek için aşamaları ve verilen siteleri kullanarak tüm linkleri tek bir linke taşıyabilirsiniz.

Alakalı Diğer İçeriğimiz: İnstagram Hikayeye Link Ekleme

Önceki Bloglarımız: