Tiktok Canlı Takipçi Sayısı

Tiktok canlı takipçi sayısı kullanıcıların hesapları üzerinden canlı yayın açabilmek için gerekli olan sayıdır. Tiktok kullanıcılarının hesapları üzerinden Tiktok canlı yayın açabilmek  için yerine getirmesi gereken bazı koşullar bulunmaktadır. Tiktok uygulamasının kullanıcılar için sunduğu canlı yayın hizmeti oldukça önemli bir konuma gelmiştir. Tiktok canlı yayın özelliğini diğer sosyal medya uygulamalarının canlı yayın özelliğinden ayıran bazı özellikleri bulunmaktadır. Tiktok canlı açan kullanıcılar canlı yayın esnasında kullanıcılar tarafından gönderilen hediyeleri kabul edebilmekte ve bu hediyeleri paraya dönüştürerek çekebilmektedirler. Kullanıcıların Tiktok uygulaması üzerinden nasıl canlı yayın açabileceklerini yazımızda açıkladık.

Tiktok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

Tiktok canlı yayın yapabilmek için takipçi sayısı kaç olmalıdır? Sorusu sıkça sorulmaktadır. Tiktok canlı yayın açabilmek için takipçi sayısının en az 1000 takipçi olması gerekmektedir. Tiktok uygulaması üzerinden canlı yayın açarak para kazanmak isteyen kullanıcıların önce takipçi sayısını 1000 kişiye ulaştırması gereklidir. Tiktok canlı takipçi sayısı gerekliliğini yerine getirmiş hesapların canlı yayın yapabilmek için gerekli adımlar;

  • Tiktok uygulamasına giriş yapıldıktan sonra karşınıza çıkan bölümde altta bulunan ‘’+’’ simgesine basıyoruz.
  • Açılacak kamera bölümünde alt tarafta bulunan Live ve video seçeneklerinden live seçeneğine tıklamanız veya ekranı sola kaydırmanız ile canlı yayın bölümüne geçiş sağlıyoruz.
  • Canlı yayın başlığınızı belirleyerek canlı yayına geç butonuna tıklayarak canlı yayınınızı başlatabilirsiniz.

Tiktok canlı takipçi sayısını 1000 kişiye ulaştırmış hesapların açabileceği bir özelliktir. Takipçi sayısını 1000 kişiye ulaştırmak oldukça zaman alıcı ve zor bir durumdur. Kullanıcıların takipçi sayısını hızlıca yükseltip kısa sürede canlı yayın açmaları için  birçok yöntem bulunmaktadır. Tiktok canlı takipçi sayısı şartına ulaşmak için Tiktok takipçi satın alma hizmeti kullanıcıların en çok tercih ettikleri yöntemdir. Tiktok takipçi satın al hizmetini kullanarak dakikalar içerisinde takipçi sayınızı 1000’e ulaştırabilirsiniz.

medyamagaza.com.tr Tiktok takipçi satışı hizmetinde kaliteli paketleri ile bir marka haline gelmiştir. medyamagaza.com.tr üzerinden alacağınız Tiktok takipçi siparişlerinizin gönderimi faturalı bir şekilde yapılmaktadır. Tiktok canlı yayın açmak için gereken 1000 takipçi sayısına medyamagaza.com.tr üzerinden alacağınız paketler ile hızla ulaşabilirsiniz. Takipçi sayısını medyamagaza ile yükseltmek isteyen kullanıcılara en ucuz hizmeti sunan sitemiz sayesinde Tiktok üzerinden zaman kaybetmeden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sonraki Yazımız; Instagram Beğeni Şifresiz 2020

Önceki Makaleler;