Instagram Beğeni Sayısı Gizleme

Instagram beğeni sayısı gizleme adıyla birçok haber çıkmaktadır. Instagram beğeni sayısı gizleme kullanıcılar tarafından çok tepki çekmiştir. Instagram beğeni sayısı gizleme güncellemesi birçok ülkede test edilmek için denenmiştir. Ancak test sonuçlarına bakılmaksızın yeniden iptali istenmiştir. Instagram beğeni sayısı gizlemesiyle Instagram gönderilerini kaç kişi beğenmiş bilgi sahibi olamayacaktık. Instagram kullanıcılarından gelen ağır tepkilerden dolayı iptali gözetilmiştir. Bu yüzden denenen ülkelerde daha sonra Instagram beğeni sayısı gizleme güncellemesi iptal edilmiştir. Instagram’da beğenileri takipçilerden gizleme gibi bir olay kalkmıştır. Normal bir şekilde takipçileriniz Instagram beğeni sayılarınızı görebilecektir. Instagram beğeni sayısı gözükmüyor gibi bir durum ortadan kalkmış bulunmaktadır.

Instagram beğeni sayısı gizleme 2020 yılı ile yeniden gündeme gelmiştir. Ancak Instagram beğeni sayısı gizleme güncellemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Intagram beğeni gizleme ekşi sözlük kullanıcıları tarafından da taşlanmıştır. Çünkü kullanıcılar beğeni sayılarına göre fenomenlik özelliği kazanmaktadır. Instagram beğeni kaldırma olayı Instagram’ın asıl kuruluş amacına ters düşen bir güncellemedir. Bu yüzden Instagram kurucusu ve CEO’su tarafından güncelleme rafa kaldırılmıştır. Instagram üzerinden iş yapan milyonlarca kullanıcı bulunmaktadır. İş yapan kullanıcıların güven kazanmak için senet olarak Instagram beğeni sayısı ve Instagram takipçi sayısını göstermektedir. En basitinden Instagram üzerinden bir ürün satın alacaksak güven oluşturmak adına Instagram sayfasının beğeni sayısına bakmaktayız. Beğeni sayısı güven oluşturmak için kullanılan bir araçtır. Instagram beğeni sayısı gizleme işlemi gerçekleşmiş olsaydı eğer birçok kullanıcı bu güncellemeden zarar görecektir.

Instagram beğeni sayısının önemi yukarıda bahsettiğimiz gibi güven ve fenomenlik açısından önemli bir konudur. Instagram beğeni sayısını arttırmak için kullanıcılar çabalamaktadır. Bu çabaların tamamı bu güncelleme ile sona erecekti. Ama sonradan doğru ve mantıklı yol olan Instagram beğeni sayısı gizleme uygulamasına devam edilmemiştir. Bu sayede kullanıcılar Instagram üzerinden E-ticaret yapmaya ve fenomenliklerini sergilemeye devam etmektedir.

medyamagaza.com.tr siz değerli Instagram kullanıcılarının daha çok Instagram beğeni sayısına ulaşabilmesi için hizmet veren bir kuruluştur. Instagram beğeni paneli ile sizde istediğiniz miktarda Instagram beğeni satın alabilirsiniz. Güvenilir ve kalıcı Instagram Türk beğeni satın almanın adresi olan medyamagaza ile siz de yükselişe geçin!

Instagram beğeni sayısı gizleme ile alakalı olan "Instagram Beğeni Rus Sitesi" yazımıza göz atınız.

Instagram beğeni sayısı gizleme ile ilgili olan diğer başlıklar;

 1. Instagram beğeni sayısı gizleme
 2. instagram beğeni sayısı gizleme 2020
 3. instagram beğeni sayısı gizleme
 4. instagram beğeni sayısı gizleme ekşi
 5. instagram beğeni sayısını gizleme nasıl yapılır
 6. instagram beğeni sayısı kapatma
 7. instagram beğeni gizleme
 8. instagram beğeni sayısı gizleme nasıl yapılır
 9. instagram fotoğraf beğeni sayısı gizleme
 10. instagram beğeni gizleme güncellemesi
 11. instagram beğeni gizleme güncellemesi nasıl yapılır?
 12. instagram beğeni sayısı kalkıyor
 13. instagram beğeni gizleme ne zaman gelecek
 14. instagram beğeni sayısını gizleme
 15. instagram beğeni gizleme türkiye

Sonraki Yazımız; Instagram Beğeni Reklamı

Önceki Makaleler;