Tik Tok Takipçi Çıkarma

Tik Tok takipçi çıkarma hizmeti kullanıcıların 2020 yılında en ihtiyaç duydukları hizmetlerin başında gelmektedir. Tiktok uygulamasının hızla gelişmesi üzerinde kullanıcılar Tiktok takipçi sayısını yükseltmek için birçok yöntem tercih ederek sayfalarındaki takipçi sayılarını yükseltmektedir. Tiktok takipçi sayısını yükseltirken Tik Tok takipçi çıkarma işlemini düşünmeyen birçok kullanıcı Tiktok bot takipçi satın alma hizmeti gibi hizmetler ile hesaplarına yabancı kişilerden oluşan takipçiler almaktadır. Bu durumun hesapları için zararlı olduğunun öğrenilmesi üzerine Tik Tok takipçi çıkarma yöntemi arayışı hızla artmaktadır.

Tik Tok Takipçi Çıkarma Nasıl Yapılır?

Tik Tok takipçi çıkarma işlemi için kullanıcıların hesaplarına kullanıcı adı ve şifresi ile giriş sağladıktan sonra hesaplarının profil bölümüne girmesi gerekmektedir. Daha sonra takipçiler bölümüne tıklayarak takipçileri arasından çıkartmak istedikleri kişiye tıklayarak kişinin profil sayfasına gidilmelidir. Daha sonra sağ üst köşede bulunan üç nokta simgesine dokunarak açılan bölümde engelle seçeneğine tıklanmalıdır. Tik Tok takipçi silme işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz engellediğiniz kullanıcının engelini kaldırarak sizin sayfanızı tekrardan görmesini sağlayabilirsiniz.

Tiktok takipçi çıkarma hizmetinin yanı sıra kullanıcılara Tiktok takipçi çoğaltma hizmeti sunan sitemiz üzerinden uygun fiyatlar ile takipçi arttırabilirsiniz.

Tik Tok Toplu Takipçi Çıkarma, Silme Nasıl Yapılır?

Tik Tok takipçi sayısını sıfırlamak isteyen, bütün takipçilerini hesabından çıkarmak isteyen kullanıcılar Tik Tok toplu takipçi silme yöntemi aramaktadır. Tiktok hesaplarındaki takipçi sayısı yüksek olan hesapların Tik Tok takipçi çıkarma işlemi oldukça zor olmaktadır. Tiktok takipçi silmek isteyen kişilerin hesaplarındaki binlerce kişiyi tek tek engelleyerek silmesi oldukça zor ve zaman alıcı bir işlemdir.

Tik Tok takipçi çıkarma işlemini toplu olarak tek seferde yapabilmek için henüz bir yöntem veya program bulunmamaktadır. Tiktok toplu takipçi silmek isteyen kullanıcıların bu işlemi yapabilmeleri için kısa ve hızlı bir yöntem bulunmamaktadır. Kullanıcıların genellikle bu durum için tercih ettikleri yöntem ‘’bionluk’’ gibi uygulamalar üzerinden Freelance çalışan kişilere ücret karşılığı takipçi sildirmektir.

Tik Tok toplu takipçi çıkartmak, silmek için kullanılabilecek bir yöntem henüz mevcut değildir. Tiktok takipçi sayısını bu kadar yüksek rakamlara ulaştırmış kişilerin hesaplarını bu derece nasıl geliştirdiklerini merak eden kişilerin Tiktok takipçi satın al hizmetini incelemesini tavsiye ediyoruz.

Sonraki Yazımız; Instagram Beğeni Şifresiz

Önceki Makaleler;