Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası - Hatanın Çözümü

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası - Hatanın Çözümü

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası kullanıcıların sıkça karşılaştığı bir durumdur. Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatasının çözümü oldukça basit! Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz hatasını aldıysanız ve takip isteği gönderemiyorsanız yazımız sayesinde bu hatadan kurtulacaksınız. Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü sadece medyamagaza.com.tr’da.

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası hakkında ayrıntılı bilgiye ve çözüme yazımız ile ulaşabilirsiniz. Tiktok’ta çok hızlı takip ediyorsunuz sorunu yaşayan kullanıcılar kesin çözüm sitemizde!

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Nedir?

Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz hatası Tiktok’ta çok sayıda takip isteği göndermeniz sonucu aldığınız bir hatadır. Tiktok algoritması belirli bir süre içerisinde çok fazla takip isteği atılması durumunda ‘’Çok hızlı takip ediyorsunuz’’ hatası vermektedir. Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası geçici bir süreliğine diğer kullanıcılara takip isteği göndermenizin engellenmesi anlamına gelmektedir.

Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz sorununun sebepleri;

 1. Hızlı ve spam takip isteği atmak.
 2. Canlı yayındaki kişilere çok fazla takip isteği göndermek.
 3. Profilden çok sayıda takip isteği göndermek.
 4. Yorum yapan kullanıcılara hızlı istek atmak.
 5. Takip isteği atma sınırını aşmak.

Tiktok’ta çok hızlı takip ediyorsunuz hatasını almanızın sebepleri bu şekilde sıralanmaktadır. Tiktok takip etme sınırı aşıldığı andan itibaren tiktok uygulaması geçici süreliğine takip isteği göndermenizi engellemektedir.

Tiktok Takip Etme Sınırı Nedir?

Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz sorunu ile karşılaşmanızın tek sebebi Tiktok takip etme sınırını aşmanızdır. Tiktok kullanıcıları son dönemde ‘’Tiktokta takip edemiyorum’’ sorununu oldukça aratmaktadır. Bu sorunun sebebi Tiktok takip etme sınırını geçmeleridir.

Kullanıcılar Tik Tok takip etme kotasını geçmesi durumunda Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası ile karşılaşmaktadır. Tiktok takip etme engeli yememek için bu sınıra dikkat edilmesi gerekmektedir.

Tiktok takip etme sınırı kaçtır? Sorusu kullanıcılar tarafından oldukça sık sorulmaktadır. Tiktok’ta kaç tane istek attıktan sonra engel yenir? Sorularını sizler için açıklayacağız.

Tiktok takip etme sınırı, Tiktok takip engeli yememe sınırı;

Tiktok’ta çok hızlı takip ediyorsunuz hatası almamak için takip etme sınırı; 1 saatte maksimum 45 takip isteği atılmalıdır.

Tiktok Takip Etme Engeli Ne Zaman Kalkar?

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası ile karşılaştıysanız bir süre takip etmeniz engellenmiş demektir. Tiktok takip etme sınırını aşarak Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz hatası ile karşılaştıysanız bir süre tiktok’ta takip etmeniz engelli olarak beklemeniz gerekmektedir.

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası almanızın ardından tiktok takip etme engeli aktif olmaktadır. Tiktok takip etme engeli ne zaman kalkar? Sorusunun çok sık sorulmasının ardından bu süre kullanıcılarımız için test edilerek hesaplanmıştır.

Tiktok takip etme engeli; Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatasını ilk defa alıyorsanız takip etme engeliniz 6 saat sonra kalkmaktadır.

Tiktok Takip etme engelinin kalma süresi tiktok’ta çok hızlı takip ediyorsunuz hatasını alma sayınızla değişmektedir. Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası ne zaman bitiyor? Sorusunu sizler için açıkladık.

Tiktok takip etme engeli kalkma süresi;

 • İlk kez ‘’Tiktok çok hızlı takip ediyorsun’’ hatası alındığında engelin kalma süresi 6 saattir.
 • 2.kez ‘’Tiktok çok hızlı takip ediyorsun’’ hatası alındığında engelin kalma süresi 24 saattir.
 • 3.kez ‘’Tiktok çok hızlı takip ediyorsun’’ hatası alındığında engelin kalma süresi 72 saattir.
 • 4.defa ‘’Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz’’ hatası alındığında takip etme engelinin kalma süresi 1 aydır.

4 kez tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz sorunu ile karşılaştıktan sonra tekrar bu hata ile karşılaşılması durumunda süre katlanarak devam etmektedir. Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası aldığınızda yukarıda belirtilen süreleri beklemeden engeli kaldırmanız mümkündür.

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü ile sitemiz üzerinden takip etme engelinizi kaldırabilirsiniz. Çok hızlı takip ediyorsunuz tiktok kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı bir sorundur. Sitemiz üzerinden kolayca Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz sorununu çözebilirsiniz.

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Çözümü

Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz sorunu nasıl çözülür? Sorusu kullanıcılar tarafından oldukça merak edilmektedir. Tiktok takip engeli kaldırma işlemi oldukça basittir. Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatasının çözümü için yapılması gereken adımları sizler için listeledik.

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü;

 1. Öncelikle tiktok hesabınıza uygulama üzerinden giriş yapın.
 2. Tiktok takip engelinizi kaldırmak için ‘’Ben’’ bölümünden ayarlara giriyoruz.
 3. Sorun bildir sekmesine tıklayınız.
 4. Geri bildirim ve yardım bölümünden herhangi bir konu başlığı seçin.
 5. Altta bulunan diğer seçeneğine tıklayınız ve açılan bölüme ‘’Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz’’ hatasının ekran görüntüsünü yükleyin. Ve altına ‘’Sorunun düzeltilmesini talep ediyorum’’ yazın.
 6. Destek talebinizi oluşturduktan sonra ‘’Gönder’’ butonuna tıklayarak destek ekibini yollayın.
 7. Tiktok takip etme engeliniz kısa süre içinde kaldırılacak ve size bildirilecektir.

Tiktok takip engeli kaldırmak işte bu kadar basit! Tiktok’ta çok hızlı takip ediyorsunuz hatası çözümü bu şekilde kolayca yapılmaktadır. Kullanıcılara tavsiyemiz Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatasını almamaya çalışmaları takip etme sınırını aşmamalarıdır.

Tiktok’ta takipçi kazanmak ve hesabınızı geliştirmek için takip ediyorsanız bunu yapmanıza gerek olmadığını belirtmek isteriz. Tiktok’ta takipçi sayınızı kolayca yükseltmenin güvenilir bir yöntemi bulunmaktadır. Sitemiz üzerindeki Tiktok takipçi satın al hizmeti ile kolayca takipçi kazanabilir ve takip etme engeli yemeden takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz hatası almamak için yapılması gerekenler;

 • Çok hızlı takip isteği göndermeyin ve tiktok takip etme sınırını aşmayın.
 • Kullanıcılara takip isteği atmak yerine onlardan istek alabileceğiniz yöntemleri deneyin.
 • Tiktok’ta çok hızlı takip ediyorsunuz hatası almamak için saatte maksimum 45 kişiyi takip edin.
 • Takipçi kasmak için karşılıklı takipleşme yerine takipçi satın alma hizmetlerini tercih edin.
 • Takip isteklerinizi arka arkaya değil, belirli aralıklar ile gönderin.

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü ile uğraşmamak ve beklememek için belirtilen kurallara uymanız gerekmektedir. Tiktok’ta takip edemiyorum dememek için bu maddelere uymanızda fayda var.

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatasını çözmek için tıklayın; Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası - Hatanın çözümü için bize ulaşabileceğiniz anahtar kelimeler:

 • Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz
 • Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü
 • Tiktok çok hızlı takip ediyorsun
 • Tiktok’ta çok hızlı takip ediyorsunuz sorunu
 • Çok hızlı takip ediyorsunuz hatası
 • Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz sorunu
 • Tiktok’ta çok hızlı takip ediyorsunuz
 • Tiktok takip etme sınırı
 • Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz sorunu nasıl çözülür?
 • Tiktok’ta takip edemiyorum
 • Tiktok takip etme engeli ne zaman kalkar?

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası ve çözümü hakkında ayrıntılı bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir Önceki Konu; Tiktok Keşfet Engeli