Tiktok En Çok Takipçi

Tiktok en çok takipçi sayısına ulaşmış hesap kullanıcılar tarafından oldukça merak edilen bir konudur. Tiktok sosyal medya uygulamaları arasında son dönemlerin en popüler ve en hızlı büyüyen uygulaması olmayı başarmıştır. Kullanıcıların çeşitli kurgular ile çektikleri videolar oldukça sevilmiş ve ilgi duyulmuştur. Tiktok en çok hayran kitlesi olan kişiler videoları eglenceli olan kişilerdir.

Tiktok uygulaması kullanıcıların eğlenceli vakit geçirebildikleri bir uygulama olmasının yanı sıra bazı kullanıcılar için kazanç elde etme imkanı da sunmaktadır. Bu durumdan dolayı Tiktok uygulaması diğer uygulamalardan oldukça farklıdır. Dünya çapında popüler olmuş bu uygulamada Tiktok en çok takipçi sayısına ulaşmış kişilerin kim oldukları ve bu kadar takipçi sayısına nasıl ulaştıkları oldukça merak edilen bir konudur.

Tiktok'ta En Çok Takipçi Sayısına Sahip Kişiler Kimlerdir?

Tiktok uygulamasında dünya fenomeni olmuş ve Tiktok en çok takipçi sayısına sahip kişileri ve hesaplarını sizler için araştırdık. Tiktok en çok takipçi sayısına ulaşmış kişi 2020 yılının Kasım ayı itibarıyla 98 milyon takipçi sayısına ulaşmış ve takipçi sayısı hızla artmaya devam eden Charli D’ Amelio’ dur. Charli D’ amelio Tiktok en çok takipçi sayısına sahip olma ünvanını 25 Mart 2020 tarihinde Loren Gray’ in elinden almıştır. Kullanıcılarımızın merak ettikleri Tiktok en çok takipçi sayısına ulaşmış ilk 10 hesabı sizler için derledik.

  • Charli D’amelio → 98 milyon
  • Addison Rae→ 68.3 milyon
  • Zach King → 52.4 milyon
  • Loren Gray → 49.2 milyon
  • TikTok → 48.6 milyon
  • Spencerx → 48 milyon
  • Riyaz.14 → 43.6 milyon
  • Dixie D'Amelio → 43.2 milyon
  • Justmaiko → 41.9 milyon
  • Will Smith → 41.2 milyon

Tiktok en çok takipçi sayısına sahip kişiler kimlerdir? Sorusuna Tiktok en çok takipçi sayısına ulaşmış ilk 10 hesap 11 Kasım 2020 tarihi ile bu şekilde sıralanmaktadır. Kullanıcıların dünya genelinde Tiktok en fazla takipçi sayısına ulaşmış kişilerin kim oldukları konusunda meraklarını yazımızı okuyarak giderebilirler. Tiktok en çok takipçi sayısına sahip olan kişi Charli D’amelion şu an açık ara bir farkla dünyada en çok Tiktok takipçi sayısına sahip hesap olarak birinciliğini korumaktadır.

Kullanıcıların Tiktok en çok takipçi sayısına ulaşmış kişilerin hesaplarını bu kadar geliştirebilmesini sağlayan en büyük etmen kişilerin videolarına duyulan ilgi ve beğeninin yüksek olmasıdır. Kullanıcılarının hesaplarının ve videolarının bu kadar eğlenceli ve kullanıcının ilgisi çekebiliyor olması milyonlarca takipçi sayısına ulaşmasındaki en büyük etmendir. Kullanıcıların bu durumun üzerine Tiktok videoları nasıl popüler olur? Ve milyonlarca kullanıcıya nasıl ulaşılır? Sorularını sormaktadır.

Tiktok en fazla takipçi sahibi dünyaca popüler olan hesaplar ve Türkiye de popüler olmuş hesapların hiçbiri birden popüler olup videoları keşfet bölümüne düşmemiştir. Kullanıcıların popüler olması ve videolarını keşfet bölümünde yayınlanması için yeni açtıkları hesaplarını geliştirmesi gerekmektedir. Kullanıcıların hesaplarını geliştirerek videolarını keşfet bölümüne düşürmesi için takipçi, izlenme, beğeni sayılarını arttırması gerekmektedir. Tiktok'ta en çok takipçili hesap olmak için keşfete çıkmanız gerekmektedir.

Tiktok'ta karşılıklı takipleşmek takipçi arttırmanın en basit yöntemidir. Ancak Tiktok takipçi engeli yeme durumundan dolayı bu şekilde takipçi arttırmak oldukça zordur. Tiktok takipçi engeli hakkında ayrıntılı bilgiye linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kullanıcıların Tiktok en çok takipçi sayısına ulaşmış hesaplar gibi bir hesaba sahip olabilmeleri için videolarının etkileşim sayısını arttırarak keşfet bölümüne çıkartmaları gerekmektedir. Bunun için kullanıcılara hizmet veren medyamagaza.com.tr adresi üzerinden video izlenme, beğeni, takipçi gibi paketler satın alarak videolarınızı kısa sürede keşfet bölümüne çıkartabilirsiniz. Keşfet bölümünde çıkmaya başlayan videolarınız sayesinde bir hayran kitlesi oluşturabilirsiniz. Tiktok en çok takipçi sayısına ulaşmak için hesabınızı medyamagaza.com.tr ile geliştirmeye başlayın. Takipçi satın al için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonraki İçeriğimiz; Instagram Beğeni Tagları 2020

Son İçerikler;