Instagram Toplam Beğeni Öğrenme

Instagram toplam beğeni öğrenme için çeşitli uygulamalar üzerinden analiz ederek öğrenmeniz mümkün. Instagram hesabınızın takipçi sayısı fazla ise bu verileri değerlendirmek bir hayli zorlaşacaktır. Instagram toplam beğeni sayısı öğrenme, izlenme ve takipçi sayılarınızı analiz etmek için artık PlayStore veya AppStore mağazalarını kullanarak indirebilirsiniz. Aşağıda yer alan Instagram toplam beğeni öğrenme analiz programlarından en çok tercih edilenleri sizler için derledik.

1- ICONOSQUARE: Instagram ve Facebook verilerinizi analiz etmek için kullanılan uygulamalardan bir tanesidir. PlayStore ve AppStore mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Instagram toplam beğeni öğrenme, toplam yorumlar, izlenme sayınız, takipten çıkanlar, etkileşim saatleriniz, içeriğinize gün içinde hangi saat aralığında en çok beğeni sayısı geliyor gibi birçok veriyi rapor olarak görmeniz mümkün.

2- SumAll: Intagram toplam beğenizi öğrenme 2021 yılında kullanılan SumAll uygulaması ile yapılmaktadır. ABD menşeili Instagram topla beğeni öğrenme analiz programıdır. SumAll E-ticaret yapan KOBİ(Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) için piyasaya sürülen bir programdır.

3- Simply Measured: Instagram toplam beğeni öğrenme, toplam takipçi ve izlenmesi gibi verilerinizin analizini veren uygulamalardan bir tanesidir. Instagram'ınızı Simply Measured’a bağlayıp siz de hesabınızın verilerini rapor halinde alabilirsiniz. Ücretsiz olmasından dolayı bir gün içinde en fazla 2 rapor isteyebilirsiniz. Instagram toplam beğeni öğrenme için ideal bir uygulamadır.

4- Union Metrics: Instagram toplam beğeni öğrenme adına kullanılan bir diğer uygulama Union Metrics’dir. Sosyal medya hesaplarınızın analizini yapmak için kullanılan bu uygulama sadece 30 gün ücretsizdir. Deneme süresi gbi düşünebilirsiniz. Instagram toplam beğeni öğrenmek, takipçi ve izlenme analizinizi bu uygulamayı kullanarak rapor şeklinde elde edip analizinizi değerlendirebilirsiniz.

Instagram toplam beğeni öğrenme ve buna benzer uygulamaların en çok revaçta olanlarını sizinle paylaştık. Instagram toplam beğeni öğrenmek istiyorsanız bu uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Ancak ilk olarak yeteri kadar takipçi sayınız ve beğeni yapacak kullanıcılarınızın olması gerekiyor. Ucuz ve kalıcı Instagram beğeni satın almak istiyorsanız siz de medyamagaza.com.tr sitemizden dilediğiniz Instagram takipçi ve beğeni paketleri satın alabilirsiniz. Bu sayede siz de analiz programlarını kullanarak Instagram toplam beğeni öğrenme, takipçi sayınız ve izlenme sayınızı hangi saatler aralığında nasıl etkileşime geçtiğini öğrenebilirsiniz.

Diğer makalemiz olan Instagram beğeni özelliği kalkıyor mu? başlıklı yazımızı okumak için linke tıklayınız.

Önceki Yazımız; Tiktok Takipçi Hilesi

Sonraki Yazımız; Tiktok Takipçi Hilesi 2020