Instagram Beğeni Özelliği Kalkıyor Mu?

Son zamanlarda haber olan Instagram beğeni özelliği kalkıyor mu? Sorusuna bu yazımızda açıklama getirdik. Instagram 2020 yılı itibariyle yaklaşık 1 milyar kullanıcıya ulaşmıştır. Instagram; fotoğraf, video ve hikaye paylaşım platformudur. Bu paylaşımlara beğeni, izlenme ve yorum yapılmaktadır. Instagram beğeni özelliğinin kalkıyormu? Sorusunun cevabı kalkmayacaktır.

Bu uygulamanın tamamen işlevini yitirmesine sebep olacaktır. Instagram beğeni özelliği kalkıyor mu sorusuna Instagram'ın CEO'su olan Adam Mosseri'den bu konuya yönelik hiçbir açıklama gelmemiştir. Instagram beğeni özelliği kalkıyor mu? Sorusuna Mosseri kalkmayacak demiştir. Instagram beğeni özelliğinin kalkması gibi bir durum son güncel verilere göre söz konusu değildir.

Instagram beğeni özelliği kalkıyor mu? Instagram beğeni özelliği sayesinde sizde çok ucuz fiyatlara beğeni satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden satın alacağınız Instagram beğeni kalıcıdır ve asla kalkmaz. Instagram beğeni satın al işlemi sonrasında hiçbir şekilde azalma olmaz. İstediğiniz paketi seçtikten sonra azalma olmayacağı gibi aksine artma ihtimali vardır. Gönderilerinizde ki beğeni sayısı ile popülerlik arasındaki paralellik sizi fenomen olma yolunda bir adım daha ileriye götürecektir.

Instagram beğeni özelliği kalkıyor mu? Instagram beğeni özelliğinin kalkacağını duyan satıcılar telaşlandı. Instagram beğeni özelliği kalkıyor mu? Sorunlarına aldırmadan Instagram üzerinden satış yapmaya devam edin. Bu sayede güvenli bir sayfa haline gelip istediğiniz ürünleri çok daha kolay bir şekilde satışını yapabilirsiniz. Hatta sponsorluk, işbirliği ve reklam vererek sayfanız üzerinden yine para kazanabilirsiniz. Sizin de sosyal medya üzerinden iş yapma fikriniz varsa hemen gelin gerçekleştirelim.

Instagram Beğeni Özelliği Kalkıyor Mu 2021

Instagram beğeni özelliği kalkıyor mu? Instagram kullanıcıları bu haber ile ayaklandı. Ancak Instagram, beğeni özelliğinin kalkması ile asıl işlevini kaybedecektir. Instagram beğeni özelliği kalkıyor mu 2021 yılında henüz bir açıklama gelmemiştir.

  • Instagram beğeni özelliği kalkıyor mu 2020

Instagram beğeni özelliği kalkıyor mu? Diye düşünmeyin! Instagram beğeni satın alarak hesabınızın nasıl ilgi gördüğüne inanamayacaksınız. Hesabınızın güvenilirliği dışında oluşan kaliteli görünüm herkesin ilgisini çekecektir. Instagram beğeni özelliği kalkıyor mu? Gibi sorulara kulak aldırmadan hemen Instagram beğeni alın!

Sonraki Yazımız: Tiktok Takipçi Hilesi

Ana Sayfamız: İnstagram Takipçi Satın Al

Takipçi Servislerimiz;

Tiktok takipçi arttırmak için; Tiktok Takipçi Satın Al

Twitter takipçi arttırmak için; Twitter Takipçi Satın Al

Youtube Abone arttırmak için; YoutubeTakipçi Satın Al

Tüm Sayfalarımız;

Blog Sayfamız; Medyamagaza Blog

Tüm Yazılar; Site Haritası