Tiktok’ta Mavi Tik Nasıl Alınır? - Tiktok Mavi Tik Alma

Tiktok’ta Mavi Tik Nasıl Alınır? - Tiktok Mavi Tik Alma

Tiktok mavi tik alma, tiktok kullanıcılarının almak istediği onay işaretidir. Çünkü, tiktok mavi tik, hesabınızın ilgi çekici görünmesini ve tanınmış kişi olduğunuzu göstermektedir. Bu yüzden tiktok mavi tik hilesi ve tiktok mavi tik nasıl alınır? Soruları merak edilen bir konu olmuştur. Bu yazımızla beraber Tiktokta mavi tik hilesi ve nasıl alınacağı hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Tiktok mavi tik almak için, mavi tik hilesi yapmanız gerekmektedir. Tik tok mavi tik almak için hemen yapılacakları öğren ve tiktok mavi tik almaya başla.

Tiktok Mavi Tik Nasıl Alınır?

Tiktok mavi tik alma işlemi yorucu ve uzun süren bir işlemdir. Öncelikle tiktok mavi tik rozeti almak için bazı durumlara sahip olmanız gerekmektedir. Bu durumları sağlayabilen bir profile sahipseniz eğer, tiktok mavi tik başvurusu yaparak onaylı bir hesap haline gelebileceksiniz.

Tiktok mavi tik başvuru formu ile mavi tik almak için hesabınız nasıl olmalıdır? Tiktok mavi tik için gerekenler;

 1. Tiktok hesabınızın takipçi sayısı yüksek olmalıdır. (Ortalama 25 bin takipçi ve üzeri)
 2. Her gün içerik paylaşılmalıdır.
 3. Video kalitenizin çok iyi olması gerekmektedir.
 4. Tiktok hesabınıza gelen izlenme sayılarınızın yüksek olması gerekmektedir.
 5. Videolarınıza gelen beğenilerin organik ve çok olması gerekmektedir.
 6. Tiktok hashtaglerinde kullanıcı adınızın geçmesi gerekmektedir.
 7. Tiktok arama kısmında çok fazla aratılmanız gerekir.
 8. Tanınmış bir firma olmanız gerekmektedir.
 9. Dünya çapında ünlü olabilecek bir kariyerinizin olması gerekir.
 10. Siyasetçi, sanatçı, fenomen ve oyuncu iseniz otomatik olarak mavi tik alabilirsiniz.

Tiktok’ta mavi tik alabilmek için yukarıdaki şartlardan en az 4 tanesinin sizde olması gerekir. Bu özelliklerde bir tiktok hesabınız var ise, tiktok mavi tik başvurusu yapmanız halinde kabul edilebilirsiniz.

Tiktok Mavi Tik Almak İçin Kaç Takipçi Gerekir?

Tiktok’ta en az 2000 takipçiden sonra mavi tik alınmaktadır. Takipçileriniz gerçek hesaplardan oluşmalıdır. Böylece mavi tik almaya hak kazanabilirsiniz. Tiktok mavi tik başvuru formu kısmında takipçi sayınızın önemi büyüktür. Bu yüzden, tik tok mavi tik başvurusu yapabilmeniz için 2000 ve üzeri takipçileriniz olmalıdır.

Mavi tik başvurusunun kabul edilmesi için, ilk bakılan şey takipçi sayınızın 2000 ve üzeri olduğudur. Tiktok mavi tik almak için yeterli sayıda takipçiniz yok ise, sitemizden tiktok takipçi satın al kategorimizi inceleyebilirsiniz. Kategorimizden tiktok mavi tik fiyatı hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bu sayede tiktok mavi tik alma başvurusuna katılabilirsiniz.

Tiktok’ta Mavi Tik Alma Hilesi

Tiktok’ta mavi tik alma hilesi, binlerce kullanıcı tarafından araştırılmaktadır. Tik tok mavi tik hilesi yapmanın imkanı yoktur. Ancak tiktok mavi tik kopyalama ile kullanıcı adınızın yanına tik işareti koyabilirsiniz. Bu sayede kendinizi mavi tikli bir kullanıcı olarak gösterebilirsiniz. Mavi tik alamıyorsanız eğer, tiktok mavi tik emojisi kopyalayarak hile yapabilirsiniz. Tiktok mavi tik emojisi ismi tiktok blue tick şeklindedir. Tiktok blue tick adını copy almak için;

Telefon ile mavi tik kopyalama emojisi:

Mavi tik logosu kopyalama emojileri: ☑️ ✔

Tiktok mavi tik nasıl kopyalanabilir? Diye merak ediyorsanız, yukarı kısımda yer alan mavi tik emojilerini kopyalayabilirsiniz. Emojiler ile tiktok mavi tik hilesi yapabilirsiniz. Tiktok profiliniz ilgi çekici ve güvenilir duracaktır. Bu sebepten dolayı, tiktok fake mavi tik emojisini kopyala yapıştır yapabilirsiniz.

Tiktok Mavi Tik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tiktok mavi tik başvurusunda bulunmak çok kolaydır. Sırasıyla aşağıdaki adımları takip ederek tiktok mavi tik başvurusu nasıl yapılır öğrenmiş olacaksınız.

 1. Mavi tik başvurusu için öncelikle, tiktok support linkine tıklayınız.
 2. Arama kısmına ‘blue tick’ yazınız.
 3. Çıkan ilk sonuca tıklayınız.
 4. Daha fazla bilgi edinin kısmına tıklayınız.
 5. Açılan sayfayı Türkçeye çevirerek kolay bir şekilde tiktok mavi tik başvurusu yapabilirsiniz.

Tiktok mavi tik başvuru formunu göndererek beklemeniz gerekmektedir. Tiktok mavi tik ne zaman gelir? Sualinin cevabı, 7 ila 14 gün arasında değişmektedir. Sonucunuz verdiğiniz mail adresine gelecektir. Tiktok mavi tik alma başvurusu kabul edilirse eğer, otomatik olarak tiktok hesabınız doğrulanmış (mavi tik) hesap olacaktır.

Medyamagaza sitesine tiktok mavi tik almak için ulaşabileceğiniz anahtar kelimeler;

 • Tiktok mavi tik nasıl alınır?
 • Tiktok mavi tik kopyalama
 • Tiktok mavi tik ne demek?
 • Tiktok mavi tik emojisi nasıl yapılır?
 • Tiktok mavi tik gif
 • Tiktok mavi tik hesap satın al
 • Tiktok mavi tik ne işe yarar?
 • Tiktok mavi tik mail
Önceki Yazımız; Tiktok Hesap Çalma