Tiktok’ta En Çok Takipçisi Olan Türk ve Yabancı Fenomenler

Tiktok’ta En Çok Takipçisi Olan Türk ve Yabancı Fenomenler

Tiktok kullanan kişiler tiktok’ta en çok takipçisi olan kullanıcıların ve fenomenlerin kim olduğunu merak etmektedir. Tiktok uygulamasını aktif bir şekilde kullanan kişiler arttıkça tiktok yüksek takipçisi olan yabancı ve türklerin sayısı da artmaktadır. Tiktok en çok takipçisi olan türkler ve yabancılar 2021 yılı itibari ile blogumuzda verilmiştir. Tiktok fenomenleri takipçi sayısını merak ediyorsanız eğer yazımızı okumaya devam ediniz.

Titktok’ta en fazla takipçili kullanıcılar mavi tik almaya hak kazanmış kişilerdir. Diğer kullanıcılar da tiktok en çok takipçiye sahip kullanıcıları inceleyip fenomen olma yolunda ilerleyebilir. Ünlü tiktok fenomenleri türk ve yabancı kişilerden oluşmaktadır. Tiktok fenomenleri takipçi sayıları hakkında bilgi almak için gelin tiktok en çok takipçisi olan kişi ve kişileri inceleyelim.

En Çok Takipçisi Olan Tiktoker Kimdir?

Dünya çapında en çok takipçisi olan fenomen Charli D’Amelio adında Amerikalı bir dans sanatçısıdır. Tiktok kullanıcı adı charliedamelio’dur. Tiktok takipçi sayısı 2021 yılı güncel olarak 116.5 milyondur. Charli 2020 yılının başından 2021 yılı da dahil olmak üzere en çok tiktok takipçisi olan yabancı bir kullanıcıdır.

Tiktok en çok takipçisi olan tiktoker D’Amelio, giyim ve moda hakkında vlog içerikleri üretmektedir. Yaşı henüz 17 olup en genç tiktok fenomeni olan kişidir. En popüler tiktok kullanıcısı olarak kariyerine devam etmektedir. Ayrıca, en çok takip edilen tiktok kişisi olarak sürekli olarak içerik üretmektedir.

En Çok Takipçiye Sahip Türk Fenomeni Kimdir?

Tiktok Türkiye’de en çok takipçisi olan kişi türk kişiler tarafından aratılmaktadır. En çok takip edileni olan türk tiktok fenomeni Burak Özdemir’dir. Tiktok kullanıcı ismi cznburak’tır. Türk şefi olan tiktok fenomeni yemekler üzerine video içerikleri çıkarmaktadır. En çok tiktok takipçisi olan türk fenomeninin güncel olarak 39.1 milyon takipçisi bulunmaktadır. Tiktok türk en çok takipçili 2021 yılı fenomenleri arasında ilk sıradır.

Türkiye’de tiktok en çok takipçili Burak Özdemir, cznburak kullanıcı adı ile yemek üzerine içerikler üretmektedir. Tiktok en çok takipçisi olan kişi unvanına sahip olmasına rağmen mütevazi bir kişilik ile önümüze çıkmaktadır. Tiktok fenomenleri isimleri, türk tiktoker olan Burak ile birinciliği taşımaktadır.

Tiktok Türk Fenomenlerinin Takipçi Sayıları

Türkiyede tiktok fenomeni olan kullanıcıları isimleri ile birlikte sizlere sunuyoruz. Tiktok türkiye takipçi sıralaması ilk 10 hali sizler için derlenmiştir. Türk tiktok en çok takipçisi olan fenomenler ve takipçi sayılarını incelemek listeye göz atınız.

En çok takipçisi olan türk tiktokerların isimleri ve takipçi sayıları listesi;

 1. Burak Özdemir (@cznburak) 39.1 M takipçi
 2. Nursema (@nnursema) 14.5 M takipçi
 3. Ceren Yaldız (@cerenyaldz) 7.5 M takipçi
 4. Cemre Solmaz (@cemresolmaz) 7.3 M takipçi
 5. Sera Varol (@sera) 6.4 M takipçi
 6. Bayram Gültekin (@bayram_gultekin) 6.4 M takipçi
 7. Ezgi Gizem Akdoğan (@ezgizem) 6.2 M takipçi
 8. Orhan Çayan (@beyazgolge) 6.1 M takipçi
 9. Özgür Deniz (@cellat36) 6 M takipçi
 10. Doğanay Oğuz (@deliyiz.46) 5.3 M takipçi

Tiktok türk en çok takipçisi olanlar 2021 yılında güncel olarak yukarıdaki şekildedir. Tiktok türk fenomenleri başarılı ve kariyerlerini yükseltebilecek potansiyelde kişilerdir. Tiktok’ta en çok takipçiye ulaşmak için sitemiz üzerinden tiktok takipçi satın al kategorimizi inceleyebilirsiniz. Bu sayede en çok takipçili türk fenomen sizde olabilirsiniz. Türk tiktok fenomenleri listesine adınızı yazdırmak için hemen paketlerimize göz atınız.

Tiktok Yabancı Fenomenlerinin Takipçi Sayıları

Tiktok en çok takipçisi olan yabancı kullanıcılar merak uyandıran ayrı bir konudur. Tiktok dünya takipçi sıralamaları araştırılarak ünlü fenomenlerin takipçi sayıları sizler için verilmiştir.

Tiktok dünya geneli fenomenlerinin isimleri ve takipçi sayıları;

 1. Charli D’Amelio (@charlidamelio) 117.4 M takipçi
 2. Addison Rae (@addisonre) 80.9 M takipçi
 3. Zach King (@zachking) 60.2 M takipçi
 4. Spencer Polanco Knight (@spencerx) 53.4 M takipçi
 5. Loren Gray (@lorengray) 52.5 M takipçi
 6. Riyaz Aly (@riyaz.14) 44.1 M takipçi
 7. Burak Özdemir (@cznburak) 39.1 M takipçi
 8. Brent Rivera (@brentrivera) 38.8 M takipçi
 9. Baby Ariel (@babyariel) 35.3 M takipçi
 10. Gilmher Croes (@gilmhercroes) 33.4 M takipçi
 11. Arishfa Khan (@_arishfakhan_) 28.6 M takipçi

Tiktok dünya fenomenleri 2021 yılı güncel olarak kullanıcı adları ile yukarıda verilmiştir. Tiktok en çok takipçisi olan kullanıcılar arasına giren tek türk cznburak’tır. Tiktok fenomenleri takipçi sayıları çok fazladır. Fenomen olmak için medyamagaza sitesi ürünlerinden destek alabilirsiniz.

Yazımızda, tiktok en çok takipçisi olan kullanıcılar 2020 ve 2021 yılı için türk ve yabancı şeklinde güncel olarak verilmiştir. En çok takipçisi olan tiktok kullanıcılarının nicklerini inceleyerek videolarından örnekler alabilirsiniz. Fenomen olmak için sizde hemen tiktok dünya fenomenlerini inceleyiniz.

En yüksek takipçili tiktok fenomenleri başarılarının sırrını çok çalışmak şeklinde açıklamıştır. Ayrıca akım ve challenge olabilecek videoları üretmektedirler. Tiktok en çok takipçisi olan türk ve yabancı tiktokerlara ulaşabilmeniz için henüz geç değil, harekete geçin!

Bir Önceki Blogumuz; Tiktok Benzeri Uygulamalar
Bir Sonraki Blogumuz; Tiktok Takipçi Satın Al 1 TL