Tiktok Neden Açılmıyor Hatası - Tiktok Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

Tiktok Neden Açılmıyor Hatası - Tiktok Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

Tiktok neden açılmıyor hatası bazı nedenlerden dolayı oluşan bir sorundur. Bu hatadan dolayı tiktok açılmıyor ve hata veriyor. Bu yüzden kullanıcılar tiktoka neden giremiyorum sorusuna yanıt aramaktadır.

Tiktok’a giremiyorum sorunuyla karşılaşan kullanıcılar için bloğumuz çözüm niteliğindedir. Tiktok hata veriyor ve ne yapılacağını konusunda bilginiz yoksa yazımızı okumaya devam ediniz. Yazımızla birlikte, tiktok neden açılmıyor 2021 yılı güncel çözümüne ulaşacaksınız.

Tiktok Neden Açılmıyor?

Tiktok açılmıyor hatası ile karşılaşan kullanıcılar, tiktok uygulamasına giriş yapamamaktadır. Tiktok hata vermesinin nedenleri birçok sebebe bağlıdır. Bu sebepleri ve çözümlerini sizlerle paylaşacağız.

Siz de “tiktok neden açılmıyor son dakika” gibi bir aratma yapıyorsanız, güncel olarak sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Öncelikle, tiktok niye açılmıyor hatasının sebeplerine göz atalım

Tiktok neden açılmıyor hatasına yön veren gelişmeler;

 • Tiktok uygulaması ana merkez güncellemeleri.
 • Tiktok veri tabanının henüz yeni olması.
 • Tiktok’un bazı ülkelerde olan politik olaylardan dolayı kısa süreliğine kapatılması.
 • Tiktok uygulamasının telefon güncellemeleri.
 • Tiktok kullanıcı adı veya şifre kısmının yanlış girilmesi.
 • Tiktok uygulamasının bulunduğunuz bölgede girişinin yasaklanması.

Tiktok durduruldu veya tiktok açılmıyor tarzında hata alıyorsanız eğer sebepleri yukarıda verilen maddelerden biri veya birkaçından dolayıdır. Tiktok neden açılmıyor? Sorusunun çözümü için yazımızı okumaya devam ediniz.

Ayrıca tiktok takipçi sayınızı arttırmak isterseniz; Tiktok takipçi satın al paketlerimize göz atınız.

Tiktok’a Giremiyorum Hatasının Çözümü

Tik tok sürekli olarak duruyor ve yanıt vermiyor ise güncellemelerden veya telefonunuzla alakalı bir sorun var anlamına gelmektedir. Tiktok’a neden giremiyorum? Sorusunu gidermek için yöntemler bulunmaktadır. Tiktok hata vermesinin sebeplerine kıyasla çözümünü sizlere sunacağız.

Tiktok hata veriyor sorununun çözüm adımları;

 1. Tiktok ana merkezli güncelleme var ise, güncellenme sürecinde hiçbir kullanıcı tarafından kullanılamaz. Ancak telefonunuz ile alakalı ise çözümleri sizlere sunacağız. Ayriyeten tiktok uygulaması yeni bir proje olduğu için veri tabanı henüz geniş değildir. Bu yüzden sürekli güncelleme yapılmaktadır. Telaş etmenize sebep olacak bir durum değildir. En geç 1 saat içinde düzelecektir.
 2. Tiktok, youtube, instagram ve twitter gibi büyük kitleye sahip uygulamalar siyasi olaylardan dolayı durdurulabiliyor. Bu yüzden tiktok açılmıyor hatası almanız muhtemeldir. Politik olaylar geçene kadar beklemek durumunda kalacaksınız. Bazı ülkeler ise, tiktok uygulamasını tamamen yasaklamak istemektedir. Tiktok’a giremiyorum hatası alıyorsanız eğer, ülkenizde tiktok yasaklanmış olabilir.
 3. Bazı durumlarda ise telefon güncellemesi yapmanız gerekmektedir. Tik tok açılmıyor ise öncelikle uygulamayı güncellemeniz gerekmektedir. Güncellemek için tiktok’u indirdiğiniz markette (Play Store veya Ios) güncelleme yapmanız gerekmektedir. Güncelleme ile birlikte muhtemelen tiktok neden açılmıyor hatası giderilmiş olacaktır. Ancak hala tiktok sizi uygulamadan atıyor ise, telefonun güncellemesi olup olmadığına bakınız. Güncelleme gerekiyorsa eğer güncelleştirin.
 4. Tiktoka giremiyorsanız eğer, kullanıcı adınız veya şifrenizi yanlış giriyor olabilirsiniz. Düzeltip yeniden girmeyi deneyiniz. Giremiyorum sorununu yaşamaya devam ediyorsanız, şifremi unuttum kısmında şifrenizi yenilemeniz gerekir. Mail adresinize gelen şifre ile yeniden deneyiniz. Tiktok’a giremiyorum hatası bu şekilde giderilmiş olacaktır.
 5. Eğer tiktok uygulamasına; İnstagram, facebook, twitter veya Google ile bağlandıysanız ve tik tok açılmıyor ise bağlandığınız sosyal medya hesaplarının şifresini değiştirerek denemeniz gerekmektedir. Bu şekilde tiktok açılmıyor çözümünü sağlamış olacaksınız.
 6. Tiktok ülke içinde olan politik olaylardan kapanmış ise ve tiktok açılmıyor hatası alıyorsanız eğer, vpn uygulaması kullanabilirsiniz. Vpn uygulaması kullanarak, tiktok durduruldu hatasını çözebilirsiniz. Vpn kullanımı, tiktok uygulamasına başka bölgeden girmenizi sağlar. Bu sayede, tik tok açılmıyor hatasını giderebilirsiniz.
 7. Tiktok açılmıyor ise, internet bağlantınız da bir sorun olabilir. Mobil veriden wifi ye veya tam tersi olarak wifi den mobil veriye geçiniz.
 8. Eğer bu çözümler işe yaramadıysa, son olarak deneyeceğiniz bir adım vardır. Tiktok neden atıyor 2021 hatasını, tiktok uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemeniz gerekmektedir. Tiktok giremiyorum sorununu telefona yeniden yükleyerek giderebilirsiniz. Bu adım, tiktok hata veriyor ise yapılabilecek en etkili çözüm yoludur.

Tiktoka giremiyorum hatasını yukarıda verilen yöntemler ile çözebilirsiniz. Bu çözüm yolları ile tiktok neden açılmıyor 2020 ve 2021 senesi içindeki hatasını gidermiş olacaksınız.

Tiktok neden açılmıyor hatası ile ilgili bize ulaşacağınız anahtar kelimeler;

 • tiktok açılmıyor
 • tiktoka giremiyorum
 • tiktok neden açılmıyor
 • tiktok hata veriyor
 • tiktok neden açılmıyor son dakika
 • tik tok açılmıyor
 • tiktok neden açılmıyor 2021
 • tiktok a giremiyorum
 • tik tok neden açılmıyor
 • tiktok giremiyorum
 • tiktok açılmıyor ne yapmalıyım
 • tiktok niye açılmıyor
 • tiktok neden atıyor 2021
 • tiktok durduruldu hatası
 • tiktok durduruldu
 • tiktok yanıt vermiyor
Sonraki Makalemiz; Youtube İzlenme Hilesi