İnstagram Link Paylaşma - İnstagram Link Nasıl Kopyalanır?

İnstagram Link Paylaşma - İnstagram Link Nasıl Kopyalanır?

İnstagram link paylaşma, beğendiğiniz gönderiyi veya profili başka kişiler ile paylaşmanızı sağlar. Kullanıcılar instagram linki nasıl kopyalanır? Sorusuna cevap aramaktadır. Bu bloğumuzda instagram profil linki alma ve nasıl paylaşacağı hakkında bilgiler vereceğiz.

İnstagram bağlantı kopyalama ile yakınlarınıza istediğiniz gönderi ve profili paylaşabileceksiniz. İnstagram bağlantı linki almak ve paylaşmak çok basit bir işlemdir. Kendi instagram linki kopyalama veya başka kişilerin profil linkini kolay bir şekilde paylaşabileceksiniz.

İnstagram Linki Nasıl Kopyalanır?

İnstagram linki paylaşmak için öncelikle instagram linki nasıl kopyalanır? Sorusunu bilmemiz gerekmektedir. İnstagram linki nasıl alınır android ve iphone telefon için aynı şekilde gerçekleşir. Ayrıca tablet ve bilgisayardan da aynı şekilde instagram linki kopyalayabilirsiniz.

İnstagram link kopyalama adımları;

 1. İnstagram hesabınıza giriş yapınız.
 2. İnstagram linki alacağınız fotoğraf ve videoya tıklayınız.
 3. Sağ üst kısımda yer alan 3 noktaya basınız.
 4. “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine tıklayınız.
 5. “Bağlantı Kopyalandı” diye bir bildirim gelecektir.

Yukarıdaki adımlar ile instagram bağlantı kopyalama işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefon, bilgisayar ve bilgisayardan instagram linki kopyalama aynı şekilde gerçekleşir. Link kopyaladıktan sonra istediğiniz platformdan istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz.

İnstagram Linki Nasıl Paylaşılır?

İnstagram linki paylaşılmak için kopyalanmaktadır. Kopyalama işleminin ardından kime gönderecekseniz mesaj kısmına gelip basılı tutarak kopyalanan bağlantıyı yapıştırınız. Gönder diyerek istediğiniz kişi ile instagram linkini paylaşabilirsiniz.

İnstagram linki kopyalayarak almak dışında direk olarak paylaşma seçeneği de bulunmaktadır. Bu seçenek ile gönderileri kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. İnstagram link paylaşma için yapılacak işlem basittir. İnstagram link paylaşma, instagram link kopyalama işlemi ile çok benzerdir.Aşağı kısımda yer alan adımları dikkatlice takip ediniz.

İnstagram link paylaşma için yapılacak adımlar;

 1. İnstagram’ı uygulama veya web üzerinden açınız.
 2. Paylaşmak istediğiniz gönderiye tıklayınız.
 3. Üst kısımda yer alan 3 noktaya basınız.
 4. Bu sefer kopyalama yerine “Paylaş…” kısmına tıklayınız.
 5. İnstagram linki paylaşacağınız uygulamalar açılacaktır.
 6. Uygulamayı seçiniz.
 7. Otamatik olarak uygulamaya yönlendirileceksiniz.
 8. Kişi veya kişileri seçiniz ve bağlantı linkini gönderiniz.

İnstagram link paylaşma işlemi bu şekildedir. Bu işlemleri tablet, bilgisayar, android ve iphone telefon ile basit bir şekilde paylaşabilirsiniz. İnstagram link paylaşma ile sende beğendiğin gönderileri yakın arkadaşlarına gönder.

İnstagram Profil Linki Nasıl Alınır?

Kullanıcılar fotoğraf ve video dışında instagram’da profil linki nasıl alınır? Sorusuna da yanıt aramaktadır. İnstagram profil linki alma basit bir işlemdir. İşlemlerden sonra instagram hesap linki paylaşma adımlarını da öğreneceksiniz.

İnstagram profil linki paylaşma işlemi adımları;

 1. İnstagram hesabınıza giriniz.
 2. Arama kısmından profilini paylaşacağınız kişinin veya sayfanın kullanıcı adını aratınız.
 3. Paylaşacağınız profile tıklayınız.
 4. Profilinde sağ üst kısımda yer alan 3 noktaya basınız.
 5. “Profilin URL’sini Kopyala” veya “Bu Profili Paylaş” seçeneğinden birini seçiniz.
 6. Kopyaladığınız instagram profilini dilediğiniz kişiyle paylaşınız.

Direk olarak paylaşmak isterseniz; “Bu Profili Paylaş” seçeneğine tıklayınız. Ancak profilin linkini almak isterseniz; “Profilin URL’sini Kopyala” seçeneğini seçiniz. Ayrıca kendi instagram profil linkini de bu şekilde alabilirsiniz. Bu işlemlerin ardından instagram profil linki veya instagram hesap linki nasıl kopyalanır? Sorusuna yanıt bulmuş olacaksınız.

İnstagram Hikaye (Story) Linki Kopyalama

İnstagram hikaye linki kopyalama işlemi de merak edilen bir konudur. İnstagram story bağlantısı kopyalama ile hoşunuza giden hikayeleri paylaşabilirsiniz. İnstagram hikaye linki nasıl alınır ve nasıl paylaşılır işlemi için aşağıda verilen maddeleri takip ediniz.

İnstagram hikaye linki paylaşmak için yapılması gereken adımlar;

 1. İnstagram hesabınıza mobil veya web üzerinden giriniz.
 2. Linkini alacağınız hikayeye geliniz.
 3. Hikayenin üst kısmında yer alan 3 noktaya basınız.
 4. “Bağlantıyı Kopyala” veya “Paylaş” seçeneklerinden birini seçiniz.

Bu adımlar ile story bağlantı linkini almış olacaksınız. Dilerseniz kopyaladığınız bağlantıyı dilediğiniz kişiye gönderebilirsiniz veya paylaş seçeneği ile otomatik gönderim yapabilirsiniz. İnstagram hikaye linki paylaşma adımları ile dilediğin kişiye hikaye göndermeye başla.

İnstagram Link Alma

İnstagram link alma; fotoğraf, video ve hikayeyi başkalarına göndermek için yapılan bir işlemdir. İnstagram url alma işlemi yukarıda verilmiştir. Sende işlemleri takip ederek instagram url nasıl alınır? Sorusuna yanıt bul ve instagram link almaya başla.

İnstagram Link Kopyalama

İnstagram link kopyalama işlemi; istediğiniz kullanıcının profilini, fotoğraflarını ve videolarını paylaşmak için yapılan işlemdir. İnstagram link kopyalama nasıl yapılır? Sorusunun yanıtını alarak sende instagram linkini kopyalamayı öğren.

İnstagram Link Paylaşma

İnstagram link paylaşma; link alma veya hesap linki kopyalama işleminden sonra nasıl paylaşılacağı hakkında size bilgi verir. İnstagram link paylaşma ile dilediğiniz gönderileri ve profilleri paylaşabilirsiniz. İnstagram mobil uygulaması ile çok kısa sürede link paylaşma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda, instagram linki nasıl kopyalanır? Beraberinde ise İnstagram linkinin nasıl paylaşılacağı hakkında bilgi sahibi oldunuz. İnstagram bağlantı kopyalama ile sende hemen arkadaşlarına video, fotoğraf ve profil paylaş ve göndermeye başla.

İnstagram link kopyalama ve paylaşma işlemi için bize ulaşabileceğiniz anahtar kelimelerimiz;

 • instagram linki nasıl alınır?
 • instagram bağlantı kopyalama
 • instagram linki nasıl kopyalanır?
 • İnstagram linki nasıl paylaşılır?
 • instagram profil paylaşma
 • instagram linki nasıl atılır?
 • instagram linki paylaşma
 • instagram linki kopyalama
 • instagram hesap linki kopyalama
Önceki Yazımız; Tiktok Yorum Hilesi