Instagram Beğeni Silme

Instagram beğeni silme işlemi birçok Instagram kullanıcısının merak ettiği konulardan bir tanesidir. Instagram beğeni silme işleminin aslında birden fazla yolu vardır. Kullanıcılar bazen yanlışlıkla bazen de eskisi kadar samimi olmadıkları kullanıcıların fotoğraflarına yaptıkları Instagram beğenilerini silmek istemektedir. Manuel yapılacak birkaç işlem ile sizde Instagram beğenilerinizi silebilirsiniz. Instagram beğeni silme hilesi olmadığından dolayı birçok kullanıcı Google’dan bunun önüne geçmek için yazılar okumaktadır. Sizde artık hoşlanmadığınız kullanıcılara gönderdiğiniz Instagram beğeni silme işlemini iptal edip silmek mi istiyorsunuz? Birkaç madde ile Instagram beğeni silme işlemini nasıl geri aldığınızı anlatacağım.

Instagram Beğeni Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Beğeni yaptığınız Instagram profilini engelleyerek Instagram beğeni kaldırma işlemi yapma.
  • Birinci maddenin tam aksi olan beğeni gönderdiğiniz Instagram profilinin sizi engellemesi.
  • Instagram hesabınızı dondurmanız sonucu da gönderdiğiniz Instagram beğeni otomatik olarak silinmektedir.
  • Beğendiğiniz kullanıcının Instagram profiline girerek Instagram beğeni kaldırma.
  • Çok önceden beğenmiş olup Instagram profilini bulamıyorsanız ise, kendi Instagram profilinize girip sağ üst köşedeki üç çizgiye tıklayıp ayarlar sekmesine tıklayınız, oradan hesap ayarlarına tıklayıp ‘beğendiğin gönderiler’ menüsüne girip beğeni çekmek istediğiniz herhangi bir fotonun beğenisini kaldırabilirsiniz.

Bu maddelerden herhangi biri ile sizde Instagram beğenilerinizi toplu bir şekilde silebilirsiniz. Kullanıcıların en çok merak ettiği bir diğer konu ise Instagram toplu beğeni silme programının var olup olmadığıdır. Böyle bir program maalesef bulunmaktadır. Ancak Instagram toplu beğeni silme için programların geliştirilip piyasaya sürüleceği haberlerini duymaktayız. Instagram beğeni silme işlemi için yeni güncellemeler olacaktır.

Instagram Beğeni Silmek İçin Engelleme İşlemi

Instagram beğeni silme işlemi yapılabilmesi için bahsettiğimiz yollardan bir tanesi engelleme işlemidir. Instagram engelleme işleme oldukça basit. Engelleyeceğiniz kişinin kullanıcı adını Instagram arama motoruna yazıp profiline tıklayınız. Sağ üst köşede 3 noktaya tıklayıp engelleme butonuna tıklayıp kolay bir şekilde hem engelleme işlemini yapmış oluyorsunuz hem de Instagram beğeni silme işlemi yapmış oluyorsunuz.

Medyamagaza olarak Instagram beğeni satma panelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Siz de Instagram’da fenomen olup beğeni yağmuruna tutulmak istiyorsanız sitemizden Instagram Türk beğeni satın al linkine tıklayınız. Ucuz, Türk ve gerçek takipçilerin beğenileri ile sizde yükselişe geçin!

Instagram beğeni silme ile alakalı olan "Instagram Beğeni Şifreleri" yazımıza göz atın.

Site Haritamız; Site Haritası

Bir Sonraki; Instagram Beğeni Saatleri

Önceki Alt Sayfalar;